Open class Yoga Flow
Michaela Kovářová

Open class Yoga Flow

pondělí 18:30 - 20:00

středa 18:30 - 20:00

Styl a intenzita lekce: V průběhu lekce se můžete těšit na dynamické praktikování jógových pozic, které postupně zahřívají celé tělo, povzbudí tím váš metabolismus, na protažení a uvolnění těla včetně cviků z fyziojógy pro zdravá záda. Pracuji ráda s pomůckami jakou jsou popruhy, rehabilitační gumy, bloky, válce a kruhy. A mám k dispozici vlastní originální, eko neklouzavé podložky. Do mé lekce je potřeba si přinést pouze svoji deku a polštářek. 
Čeká vás plynulá, kreativní flow, kde prozkoumáte svou sílu, flexibilitu i balanc. Upozorňuji, že nejsem lektor tradiční jógy - jemná jóga, meditace, zpěv manter apod. Lekce je vhodná, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Je vedená v délce 90 minut, na závěr s relaxací (pro toho, kdo má zájem - aromaterapie) a relaxační masáží rukou a šíje.


Cena: 120 Kč / lekce 90 min

POZOR!!! 10 lekcí za cenu 9 lekcí.

Kapacita omezená!!! Limit max. 15 lidí.

Storno podmínky: 

Zrušení 2 h před konáním open classu storno zdarma. Poté 50 % storno poplatek.


Pro zrušení rezervace:

+ 420 775 720 733 nebo Mis.9@seznam.cz
O mě:

Jsem studentka školy jógy - Yoga4Everybody v Praze - akreditovaný kurz MŠMT s časovou dotací 200 hodin - Yoga Alliance RYT 200 se specializací na fyziojógu, hatha jógu, power jógu, vinysa jógu a další rozšířené části jako je těhotenská jóga, jóga pro seniory či Restorativní jóga. Jezdím jim aktivně pomáhat - asistovat do hodin, na kurzy a workshopy.