Open class Yoga Flow

STŘEDA 18:00 - 19:10

Styl a intenzita lekce: V průběhu lekce se můžete těšit na dynamické praktikování jógových pozic, které postupně zahřívají celé tělo, povzbudí tím váš metabolismus, na protažení a uvolnění těla včetně cviků z fyziojógy pro zdravá záda. Pracuji ráda s pomůckami jakou jsou popruhy, rehabilitační gumy, bloky, válce a kruhy. A mám k dispozici vlastní originální, eko neklouzavé podložky. Do mé lekce je potřeba si přinést pouze svoji deku a polštářek. 
Čeká vás plynulá, kreativní flow, kde prozkoumáte svou sílu, flexibilitu i balanc. Upozorňuji, že nejsem lektor tradiční jógy - jemná jóga, meditace, zpěv manter apod. Lekce je vhodná, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Je vedená v délce 70 minut, na závěr s relaxací (pro toho, kdo má zájem - aromaterapie) a relaxační masáží rukou a šíje.

Cena: 150 Kč / lekce 70 min.

10. lekce zdarma

Kapacita omezená! Limit max. 15 lidí.

Storno podmínky: 

Zrušení 2h před konáním open classu storno zdarma, poté 50 % storno poplatek.
Pro zrušení rezervace:
+ 420 775 720 733 nebo Mis.9@seznam.cz

Lekce Yoga budou znovu otevřené od března 2022 !

O mě:

Jsem studentka školy jógy - Yoga4Everybody v Praze - akreditovaný kurz MŠMT s časovou dotací 200 hodin - Yoga Alliance RYT 200 se specializací na fyziojógu, hatha jógu, power jógu, vinysa jógu a další rozšířené části jako je těhotenská jóga, jóga pro seniory či Restorativní jóga. Jezdím jim aktivně pomáhat - asistovat do hodin, na kurzy a workshopy.