LEKTOŘI

2022/2023

Julie Koťátková

vedoucí The F.A.C.T.

Lektor: Děti B

- absolventka OA, SPgŠ a SZŠ Most
- absolventka USA Community Collage of Aurora- anglický jazyk Level 5 a 6

Julča je naše tanečnice a lektorka, která je v taneční škole už od svého založení v roce 2008. Tanci se věnovala už od malička v kroužcích na základní škole. Má dlouholetou pedagogickou praxi, jak u nás v taneční škole, tak i mimo ní. Dále získala pedagogické zkušenosti v zahraničí (USA), kde strávila rok jako Au-pair. S naší taneční školou získala mnohá ocenění jako tanečník, nyní se spíše zaměřuje na vzdělávání nových tanečníků a talentů. Mezi nejoblíbenější taneční styly patří Hip-Hop, Hype, Dancehall, House dance, Jazz dance.

Workshopy a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

  • Groove days 2015
  • Crazy Hype workshop z Jamajky 2016
  • USA 2017/2018 poznávání pouliční kultury

Lada Gajdicová

vedoucí The F.A.C.T.

Lektor: Baby děti A

- absolventka Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o.
- absolventka Bozeman Adult Learning Center

Laduš je naše tanečnice a lektorka, která je v taneční škole velmi dlouho a to od roku 2009. Pohybu se věnovala už od malička jako mažoretka a dále také atletice a hře na klávesy. Má dlouholetou pedagogickou praxi, jak u nás v taneční škole, tak i mimo ní. Dále získala pedagogické zkušenosti v zahraničí (USA), kde strávila rok a půl jako Au-pair. S naší taneční školou získala mnohá ocenění jako tanečník, nyní se spíše zaměřuje na vzdělávání nových tanečníků a talentů.  Má ráda všechny styly, protože si v každém stylu a hudbě najde to své.

Workshopy a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

  • Project Elements 2010, 2011
  • Groove days 2015 
  • USA 2017/2018 poznávání pouliční kultury 

Tereza Drábková

Lektor: JHVK A

-  studentka Podkrušnohorského gymnázia Most

Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Terezka je sice velmi mladičká, ale talentovaná jako dva dospělí lidé dohromady. Kromě tance má také rozjetou hereckou a pěveckou kariéru. Je to takový náš velký talent. Hrála v televizním cyklu "Nevinné lži", v seriálu "Vyprávěj" v seriálu "Ordinace v růžové zahradě". Téměř tři roky účinkovala v muzikále "Mýdlový princ" v divadle Broadway v Praze. Nyní ji můžete vidět v inscenacích Starci na chmelu, Odyssea, Kráska a Zvíře a Princezna se zlatou hvězdou na čele, 60's Šedesátky v Městském divadle v Mostě. Tanci se věnuje od malička a začínala Latinsko - americkými a společenskými tanci. V naší taneční skupině tančí 6 let a získala zde mnoho úspěchů. Mezi největší patří Mistr ČR a Mistr Evropy a zároveň absolutní vítěz celé Tour Taneční skupina roku 2017 s choreografii Back to the roots (choreograf A. Karlovská). Dále více mistr ČR a Mistr Evropy pro rok 2018 Taneční skupina roku s choreografii Second part: A tribe called elements (choreograf A. Karlovská).. Mezi její nejoblíbenější styly patří Dancehall, House dance a Locking.

Workshop a semináře:
Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Natálie Hartová

Lektor: Děti A, Baby děti B

- studentka OA, SPgŠ a SZŠ Most 

Natalka je tanečnice a lektorka, která v naší taneční skupině tančí 8 let. Získala zde mnoho ocenění. K největším z nich patří Mistr ČR a Mistr Evropy a zároveň absolutní vítěz Tour Taneční skupina roku 2017 s choreografií Back to the roots. Dále potom více mistr ČR a Mistr Evropy roku 2018 Taneční skupina roku s choreografií Second part: A tribe called elements. Dostala také hlavní roli v divadelním projektu Světy a tanečním filmu BACK TO THE ROOTS. Mezi její nejoblíbenější styly patří House dance a Popping.

Workshop a semináře:
Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Kristýna Hýrová

Lektor: MINI Děti

- absolventka Vyšší odborné školy ekonomické v Mostě

Začala tančit v 6 letech. Věnovala se stylu Disco Dance, který závodně tancovala ve skupině DC Phoenix 12 let. Poté měla vlastní malou taneční skupinku, ve které jak tančila, tak vymýšlela choreografii. V posledních letech se aktivně věnovala různým stylům tance. V Praze pravidelně navštěvovala lekce pod vedením tanečnice a choreografky Terry Kvasnovské. Měla možnost zúčastnit se workshopu světoznámého tanečníka Pedra Reise, který v rámci svého tanečního evropského turné přiletěl do Prahy. Na tanci miluje jeho rozmanitost a volnost. V každém tanečním stylu je jedinečnost a krása.

Veronika Peníšková

Lektor: Baby děti B

- studuje na Střední škole diplomacie a veřejné správy s.r.o.

Tancuje už od malička, začínala baletem a mažoretkami. V taneční škole The F.A.C.T. je zhruba od 8 let. Získala mnohá ocenění, mezi ty největší patří více mistr ČR a mistr Evropy v roce 2018 na Taneční skupině roku s choreografií A tribe called elements. Mezi nejoblíbenější styly patří: Dancehall, Hip-hop a Afro.

Workshop a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.