LEKTOŘI

2020/2021

Julie Dinhová

vedoucí The F.A.C.T.

Lektor: Děti A
- absolventka OA, SPgŠ a SZŠ Most
- absolventka USA Community Collage of Aurora- anglicky jazyk Level 5 a 6


Julča je naše tanečnice a lektorka, která je v taneční škole už od svého založení v roce 2008. Tanci se věnovala už od malička v kroužcích na základní škole. Má dlouholetou pedagogickou praxi, jak u nás v taneční škole, tak i mimo ní. Dále získala pedagogické zkušenosti v zahraničí (USA), kde strávila rok jako Au-pair. S naší taneční školou získala mnohá ocenění jako tanečník, nyní se spíše zaměřuje na vzdělávání nových tanečníků a talentů. Mezi nejoblíbenější taneční styly patří Hip-Hop, Hype, Dancehall, House dance, Jazz dance.

Workshopy a semináře: 
Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.
Groove days 2015
Crazy Hype workshop z Jamajky 2016
USA 2017/2018 poznávání pouliční kultury

Tereza Drábková

Lektor: Děti B, JHVK A
-  studentka Podkrušnohorského gymnázia Most


Terezka je sice velmi mladičká, ale talentovaná jako dva dospělí lidé dohromady. Kromě tance má také rozjetou hereckou a pěveckou kariéru. Je to takový náš velký talent. Hrála v televizním cyklu "Nevinné lži", v seriálu "Vyprávěj" v seriálu "Ordinace v růžové zahradě". Téměř tři roky účinkovala v muzikále "Mýdlový princ" v divadle Broadway v Praze. Nyní ji můžete vidět v inscenacích Starci na chmelu, Odyssea, Kráska a Zvíře a Princezna se zlatou hvězdou na čele, 60's Šedesátky v Městském divadle v Mostě. Tanci se věnuje od malička a začínala Latinsko - americkými a společenskými tanci. V naší taneční skupině tančí 6 let a získala zde mnoho úspěchů. Mezi největší patří Mistr ČR a Mistr Evropy a zároveň absolutní vítěz celé Tour Taneční skupina roku 2017 s choreografii Back to the roots (choreograf A. Karlovská). Dále více mistr ČR a Mistr Evropy pro rok 2018 Taneční skupina roku s choreografii Second part: A tribe called elements (choreograf A. Karlovská).. Mezi její nejoblíbenější styly patří Dancehall, House dance a Locking.

Workshop a semináře:
Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Lada Gajdicová

vedoucí The F.A.C.T.

 - absolventka Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o

- studentka VOŠ

Laduš je naše tanečnice a lektorka, která je v taneční škole velmi dlouho a to od roku 2009. Pohybu se věnovala už od malička jako mažoretka a dále také atletice a hře na klávesy. Má dlouholetou pedagogickou praxi, jak u nás v taneční škole, tak i mimo ní. Dále získala pedagogické zkušenosti v zahraničí (USA), kde strávila rok jako Au-pair. S naší taneční školou získala mnohá ocenění jako tanečník, nyní se spíše zaměřuje na vzdělávání nových tanečníků a talentů.  Má ráda vsechny styly, protože si v každém stylu a hudbě najde to své.

Workshopy a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T, Groove days 2015

Kristýna Hýrová

Lektor: Baby Děti, MINI Děti

- absolventka Vyšší odborné školy ekonomické v Mostě

Začala tančit v 6 letech. Věnovala se stylu Disco Dance, který závodně tancovala ve skupině DC Phoenix 12 let. Poté měla vlastní malou taneční skupinku, ve které jak tančila, tak vymýšlela choreografii. V posledních letech se aktivně věnovala různým stylům tance. V Praze pravidelně navštěvovala lekce pod vedením tanečnice a choreografky Terry Kvasnovské. Měla možnost zúčastnit se workshopu světoznámého tanečníka Pedra Reise, který v rámci svého tanečního evropského turné přiletěl do Prahy. Na tanci miluje jeho rozmanitost a volnost. V každém tanečním stylu je jedinečnost a krása.

Alena Karlovská

Lektor: Open class (září -prosinec)
- absolventka VŠTVS Praha titul Bc.


Alena začala tančit v 6 letech v taneční škole Free Dance Most, kde začínala se základy klasického tance, Disco Dancem a Hiphopem. V této době v ČR ještě nebylo tolik znalostí o Street Dance a poprvé se s pojmy jako House Dance, Locking a Popping setkává ve 13 letech na Letní taneční škole Hes. Ve 13 letech také začíná vytvářet choreografie a vést taneční složky, současně účinkuje v muzikálu Kleopatra v roli zlaté kobry. ( TŠ FREE DANCE, ZUŠ F.L. Gassmanna) V 15 -ti letech zakládá taneční skupinu The F.A.C.T. v počtu 10-ti lidí, současně začíná účinkovat v muzikálu Sugar (Někdo to rád horké) v Mosteckém divadle jako tanečnice. Má za sebou spoustu choreografické práce pro taneční školu The F.A.C.T., kdy jí úspěchy v posledních 3 letech přinesly titul Choreograf roku 2017 a cestu do New Yorku a také výhru 2. šance 2018 pro choreografy a cestu do Los Angeles. Dále vytváření shows na maturitní plesy, choreografie pro Roberta Travesti show, Fashion Shows, choreograf muzikálu Platit se nebude (Mostecké divadlo), choreografie pro zpěvačku Leonu Gyöngyösi. Jako tanečník se účastnila 2x taneční soutěže The DANCER 2015, 2016, kde se dostala z celé ČR a SK do finále mezi TOP 10 tanečníků a byla součastí projektu: Gaze Out 2011, Project Soul 2017. Jako lektor působila v různých tanečních školách a studiích jako Star Dance Chomutov, Elements Community, Dance Perfect a stále příležitostně vyučuje (zejména v létě) v tanečních školách po ČR. V roce 2018 a 2019, 2020 byla také součástí poroty Taneční skupina roku.


Battles: TOP 8 Illusionarry Battle 2018; TOP 8 popping Feel the Vibe 2019; finalista Crew VS Crew Feel The Vibe 2019; TOP 8 Funktastic battle 2019, ONE BEAT BATTLE 2019 TOP 8  crew vs crew, POPPIYTY BREAK EVENT 2020 TOP 8

Nyní chce hlavně pracovat na sobě a svém freestylu, vzdělávat se, cestovat a být dobrým tanečníkem a choreografem.
Mezi styly, kterým se věnuje nejvíce patří POPPING, HOUSE DANCE, LOCKING HIPHOP, ale má ráda všechny taneční styly a tanec všeobecně v jakékoliv podobě. 

Semináře a workshopy: 

Zahraničí - od předních zahraničních lektorů z celého světa

Hyper Week 2012 Sicílie, The WEEK 2014 Itálie, Hyper Week 2015 Sicílie, The Week 2016 Italy, Paříž 2011,2012,2013,- taneční studio Juste Debout, taneční studio Harmonic, taneční studio Paris Dance, Paříž 2016 - Juste Debout stusio, MRG studio
2016 Hamburk Piri Piri afro festival workshop 
2017 Paris Juste Debout week, The WEEK Italy, Hyper WEEK Catania, New York Broadway dance centre, EXPG studio, Peridance studio, Paris Juste debut school, MRG studio
2018 Paris Juste Debout week, MRG studio, The WEEK Italy 2018, Free spirit festival 2018, Los Angeles 2018, Art of Popping Poland 2019, Juste Debout Paris 2019, The WEEK 2019 Italy, INFINITE FORCE 2019 Poland, BLACK ROOTS AFRO EVENT BOLOGNA ITALY 2019Veronika Peníšková

Lektor: Děti C

- studuje na Střední škole diplomacie a veřejné správy s.r.o.

Tancuje už od malička, začínala baletem a mažoretkami. V taneční škole The F.A.C.T. je zhruba od 8 let. Získala mnohá ocenění, mezi ty největší patří více mistr ČR a mistr Evropy v roce 2018 na Taneční skupině roku s choreografií A tribe called elements. Mezi nejoblíbenější styly patří: Dancehall, Hip-hop a Afro.

Workshop a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Mgr. Michaela Kovářová

Lektor: Open class YOGA FLOW

Je studentka školy jógy - Yoga4Everybody v Praze - akreditovaný kurz MŠMT s časovou dotací 200 hodin - Yoga Alliance RYT 200 se specializací na fyziojógu, hatha jógu, power jógu, vinysa jógu a další rozšířené části jako je těhotenská jóga, jóga pro seniory či Restorativní jóga. Jezdí jim aktivně pomáhat - asistovat do hodin, na kurzy a workshopy.

Natálie Hartová

Lektor: Děti C

- studentka OA, SPgŠ a SZŠ Most 

Natalka je tanečnice a lektorka, která v naší taneční skupině tančí 8 let. Získala zde mnoho ocenění. K největším z nich patří Mistr ČR a Mistr Evropy a zároveň absolutní vítěz Tour Taneční skupina roku 2017 s choreografií Back to the roots. Dále potom více mistr ČR a Mistr Evropy roku 2018 Taneční skupina roku s choreografií Second part: A tribe called elements. Dostala také hlavní roli v divadelním projektu Světy a tanečním filmu BACK TO THE ROOTS. Mezi její nejoblíbenější styly patří House dance a Popping.

Workshop a semináře:
Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.

Nikola Popelková

Lektor: JHVK B

- studentka VŠ UJEP ekonomie a management

Tancuje už od malička, začínala v kroužku v MŠ a pak na ZŠ. V taneční škole The F.A.C.T. je zhruba  9 let. Získala mnohá ocenění. Jako lektor působí v The F.A.C.T. 3 rokem. Mezi  nejoblíbenější styly patří: House dance, Locking, Dancehall.

Workshop a semináře: Vzdělává se u předních českých a zahraničních lektorů na workshopech a soustředěních pořádaných The F.A.C.T.